Jdi na obsah Jdi na menu
 


13.Část

9. 1. 2012

 Do studia dorazili jen tak tak. U Simona to nebylo nějak zvlášť nezvyklé, ale Kori přicházel vždy první ze všech. Bylo to hlavně proto, že nechtěl zůstávat sám ve svém bytě. Nikomu neunikl pohled na jejich propletené prsty. Když si Kori ladil kytaru, potom, co dostali různé gratulace od ředitele, přišoural se k němu Rey a složil se na zem vedle.

„Co je?“

„Miyu mě obrala.“ Popotáhl Rey.

„Vsadil jsem se, že tě nedokáže dát se Simonem dohromady. Viď že to nebyla její zásluha, že jste spolu, že ne?“ upřel na Koriho psí očka.

Modrovlásek se zasmál. „To máš za to, že si na mě nemáš sázet. Ale vlastně jo, bylo to tak trochu její zásluha... Včera jak ti sebrala telefon, mě Simon slyšel, o čem s ní mluvím. Ale je to i tvoje zásluha, to tys mi volal.“

„Có? Takže za to vlastně můžu tak trochu já, že vyhrála? To néé.“ Svěsil hlavu.

„Když o tom tak mluvíte, kde ten Simon vlastně je? Někam se vypařil.“ Přišla za nimi zpěvačka.

„To je fakt.“ Pokyvoval Rey a tvářil se, jako že hrozně přemýšlí.

„Nejspíš něco zařizuje.“ Pokrčil Kori rameny a zvedl se.

 

Po několika písničkách, které odehráli, do studia vešel onen zmiňovaný manažer a zrovna zastihl Koriho, jak o něčem debatuje se zvukařem. Přišel k němu a beze slova ho k sobě otočil. Vjel mu prsty do vlasů a všechny mu je, jak kdyby, vyčesal nahoru. Pak odněkud vytáhl tenkou černou čelenku a dal ji Korimu do vlasů. „Tuhle jsem koupil, takže nikomu chybět nebude.“ Usmál se.

„Ale to si nemusel.“ Znachověl Kori.

„Musel. Jestli se chci dívat do tvojí pěkné tváře, nesmí tomu zavazet tvoje vlasy. Navíc, takhle ti to sluší mnohem víc.“ Zašeptal mu poslední větu do ucha a malinko ho políbil na tvář.

Z nahrávací místnosti je pozorovaly tři páry usměvavých očí. Všichni věděli, jak to s Korim a jeho životem je a byli rádi, že nemusí být konečně sám... Teď jen aby jim to vydrželo!

Když už se všichni, naprosto zmožení balili domů, vešel dovnitř ještě, dnes už podruhé, ředitel. Objevil se ve dveřích, zrovna když si Simon se smíchem přitáhnul do náruče rozzlobeného Koriho, který se snažil praštit Reye kvůli nějaké jeho poznámce, a dal mu pusu do vlasů. Postarší ředitel tu scénku zaujatě pozoroval a pak na sebe upozornil decentním odkašláním. Všichni na něj obrátili svou pozornost a modrovlásek se snažil nenápadně vykroutit z pevného sevření Simonových paží, ale ten ho nepustil.

„Mno, nikde není napsáno, že se nesmíte sbližovat, ale uvědomte si, že Miyu a tady Kori, sou naše hlavní hvězdy a mohlo by to rapidně snížit naši popularitu, kdyby se všechny ty dívky a chlapci dozvěděli, že je někdo z vás dvou zadaný a to ani nepřipomínám, že by byl jeden člen kapely gay.“ Pronesl vážně a neústupně.

„Jsem si toho vědom řediteli, dáme pozor, aby to nikdo nezjistil!“ povzdechl si Simon. Chudák modrovlásek v jeho náručí byl tak rudý, že by ze sebe nedostal ani slovo.

Ředitel kývl a pak přešel rovnou k problému, kvůli kterému přišel. Svérázně si to namířil k Reyovi a vytrhl mu špatně skrývanou krabičku cigaret z rukou. Všem pohrozil, že jestli je tady načapá ještě jednou kouřit, budou zkoušet venku. Všichni poslušně přikývli a baskytarista jen zaplakal po navždy ztracené krabičce, která byla skoro plná.

Před studiem ten den postávali zase dívky a chlapci všeho věku a čekali na kapelu, aby si ukořistili nějaký ten podpis. Jestli tomu osud chtěl, že zrovna tehdy v davu čekala osoba, které se v kapse leskl naleštěný nůž, a netrpělivě očekávala svoji oběť. Když z prosklených dveří vyšli všichni členové kapely, zazářily té osobě vzrušeně oči.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Parada

Karin, 13. 7. 2012 23:39

Co mi to dělaš, malem se mi zastavilo srdce.

.,.

fin, 23. 4. 2012 1:41

no fuj! takový konec :-(

...

ElenEstel, 9. 1. 2012 19:28

to je nádherný přečtla jsem obě dvě kapitoly jedním dechem a doufám že se jim nic nestane

Jednim dechem..^^

Yumiko, 9. 1. 2012 17:44

Jako výážně, hlatam tvoje povídky jak magor... xD To je dokonalostr! Vážně... Vás pár vybraných vyvolených od koho povídky čtu mě prosě chcete odrovnat..-_-''' xD
Já takovej cíťa a náchylnej člověk na všechno možný a vy mě takhle trápíte...-_-''' Takhle to useknout! to nemyslíš vážně! proboha živýho dy't mě vážně zabiiijeeeeš! *zoufalá* No táááák... Prosím prosím...další dílek prosím ..sice jsem si te'd přečetla dva ale Yumiko je příliš nenasytný otaku a potřebuje víc a víc dílůůůů! *už chytá záchvat* :D
Bylo to dokonalý, naporsto úžasný! Psím prosím...smutně koukám..naděl nebohé Yumiko další díííl... :)