Jdi na obsah Jdi na menu
 


*Odkašlala si*

13. 3. 2012

 No tak... Nevím, jak to teď bude. images.jpgDo počítače mi sestřenka vylila půl flašky vody, takže nejde. Počkám týden a zkusím ho zapnout. Jestli nepojede, nejspíš mi nezbyde nic jiného než skončit, protože nemám kde psát. Ztratila sem rok práce, všechno co nemám zveřejněno na stránkách, což neni ani půlka toho co sem kdy napsala, buď jen tak nebo do předu, je zničené.

Pokusím se psát do deníku a sem tam něco přepsat do ségřiného počítače, ale bude to hodně těžké. Nevím, fakt netuším....

Doufám, že mi tu někdo zbyde. Stránky neruším, možná jen dočasně pozastavuju a to rozhodně nedobrovolně!!!! Strašně bych si přála, aby všechno dopadlo dobře a aspoň polovina lidé mi tu zůstala. Sem z toho hodně špatná =(
 

No uvidíme, jak to bude...

Rin

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pozdrav ze Stromu

Scana, 30. 3. 2012 17:46

Ahoj, je mi to líto, doufám že ti počítač naskočí, když jsem tě konečně znovu objevila :) Rozhodně vim jak člověka naštve když ztratí hodiny těžké práce *blbne jí word* tak pevně doufám, že to bude ok ;)

..................

Rhea, 14. 3. 2012 12:30

Strašně moc doufám, že počítač půjde. Taky by mě naštvalo, kdyby tolik práce přišlo vniveč.... Takže budu držet palce. :-)

Huh?!..

Yumiko, 13. 3. 2012 21:27

Uáááááh.. Rin-chan.. Absolutně nevim co na to říct... Nehorázně by mě to naštvalo, takový práce pryč.. ALe možná by to šlo ještě nějak přetáhnout z toho co z počítače zbylo ne? Každopádně držim pěsti, aby se ti to všechno povedlo a netrpělivě budu očekávat tvůj návrat! :)
Nebuď z toho špátná, třeba se to všecko zpravý... Muhehehehe... :D :D Budem soustředit své síly a pevně věřit..*urputně se soustředí* :) TO bude dobrý Rin-chan, Yumiko na tebe bude myslet.. Muhuhuhu... :)

...

Hachi, 13. 3. 2012 20:22

Já taky nezradím... Na to mám tvé povídky moc ráda :)

:)

Frux, 13. 3. 2012 19:03

Já tě neopustím zlato :) Na to vem jed a ten počítač půjde, on totiž musí! Snad se zadaří..:)