Jdi na obsah Jdi na menu
 


...

20. 9. 2011

 

studying.jpg

Já vím, už je to tady druhá pozastavená povídka. Vážně toho lituji a věřte, že mě to hodně mrzí. Hlavně to, že nemám tolik času a také to, že nápady prostě vyschly. 

Po přečtení jedné nádherné povídky, sem si uvědomila, že mě talentu moc dáno nebylo a tudíž se musím o to víc snažit, pokud chci ve psaní pokračovat. Ráda bych se zaměřila na cikly, které mě momentálně baví. Nevím, jestli s tím máte někdo zkušenosti, ale opravdu bych se chtěla zlepšit a myslet na to, že mám rozdělaných několik povídek najednou, mi to jen znesnadňuje. 

Možná se ptáte, proč jsem teda rozepisovala tolik povídek. Odpověď je jednoduchá: myslela jsem, že to zvládnu. Ne! To není přesné... Já sem věděla, že to zvládnu. V té době, kdy jsem si stránky zakládala, jsem prostě jenom chtěla psát, jelikož mě to moc baví a taky se něco přiučit. Ale teď mám vyšší nároky. Chci se zlepšit, chci, aby se čtenářům moje povídky líbily a hrozně bych si přála, aby někdy v budoucnu nějaký můj výtvor taky někoho tak chytil za srdce a oslovil, jako právě mě to krásné a propracované dílo, které jsem teď četla.

Taky se vám možná bude zdát nesmyslné, jednu povídku pozastavit a začít psát novou, ale to opravdu není. Nová povídka bude v er-formě, jelikož se chci zlepšovat hlavně v té.

animeschoolgirlquestion_2.jpg

 Více mi vyhovuje a cítím, že mi taky více sedí.

Doufám, že si tím nikoho neznepřátelím, nebo podobně. Za každý komentář jsem nesmírně vděčná, chodí mi na mail, takže si každý přečtu. Kdykoliv mi vyskočí okýnko, že byl přidán nový komentář, mám chuť létat a když si později přečtu, že se moje dílo někomu byť jen malinko líbí, mám obrovskou radost. 

Proto doufám, že si aspoň nějaké čtenáře udržím, i když je moje psaní více méně žalostné a slibuji, že se budu nesmírně snažit zlepšit, jak jen to půjde =)


 

 Rin-chan

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...

Scana, 23. 9. 2011 17:35

Můžu ti říct, že ti dokonale rozumím. Taky když jsem si dělal blog, tak jsem si myslela, že to zvládnu, ale potom vždycky když čtu nějaký povídky od tebe, nebo někoho jiného, přiznávám si, že někdo jako já by neměl vůbec psát. Když ono to nejde i kdybych chtěla přestat, a z těch pozastavených povídek si nic nedělej, já taky musela pozastavit. A není to nesmyslné koukni na mě *dokonalý kazisvět* píšeš úžasně a i když se vždycky můžeš zlepši a postoupit na další úroveň už teď jsi na hodně vysoké a tvoje povídky jsou úžasné a vážně se těším na jejich pokračování. Nápady se ti určitě zase vrátí a potom si budeš číst jak zmizely někomu jinému. Nedělej si s tím hlavu a piš to co tě baví, my ti do toho kecat nemůžem tak se nenech a hlavně psaní neopouštěj, dobře?

Ale prosím tě...xD

Ilay, 21. 9. 2011 16:22

S tím pozastavením další povídky, bych si být tebou nic nedělala, každý prostě občas něco nemůže, nebo se mu něco nechce, bože jak mě se třeba nechce, to je strašné, já to totiž někdy ani nedokončím, ale ty to zvládneš...
A v tom že jsi moc talentu nepobrala, od koho jsi tu povídku četla? Od Amater od Sax nebo Akyry?? Myslím, že z toho by sis neměla nic dělat, oni všechny tři jsou starší a zkušenější, napsali toho už hromadu ...xD To i já když od nich něco čtu, tak se za ty své kecy stydím...xDD A myslím že pokud se budeš snažit být lepší, tak určitě budeš :D Chce to prostě jenom cvik, já když jsem začínala s psaním, neuměla jsem naprosto nic, moje gramatika, byla tak hrozná, že v každé větě byla chyba a podívej teď :D sice tam ještě pořád jsou, ale už to není tak otřesné...xDD
Kámoška moje jedna, které si vážím, mi vždycky říká, že není ani důležité jak píšeš, jestli s chybama nebo bez nich, ty ti kdokoliv opraví, třeba tvoje beta, důležité jsou ty nápady a to, jak je sama zpracuješ...xD Podle toho se řídím já :D

Re: Ale prosím tě...xD

Rin, 21. 9. 2011 16:34

Ono to ani není, že by se mi nechtělo, prostě ty nápady nějak zmizely... =(
Ne =D S nima mě ani nenapadne se srovnávat, to bych se mohla jít zrovna oběsit XD To je mi samozřejmě jasné, že? =) Byla to povídka od Dasty Harst, přesněji Klavíristova útěcha na stránkách Anime-Manga.
Jasně že se budu snažit, snad ještě nikdy sem do ničeho nebyla tak zapálená XD Ano, to je důležité, ale mě se ani nelíbí, jak to pracovávám, takže...eheh, je to se mnou blbé, co? =D