Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nebojte!!

7. 9. 2011

 

anime-pic.gif

Vím, dlouho nic nepřibilo, ale to je ta hnusná škola! 
Začátek roku no...Je to teď celkem hektické. Nesnáším začátky, kvůli opakování *je blbá jak palice a nic si nepamatuje!* Takže opakování neopakování, musím se to všechno zase doučit a připomenout. 

Mám jednu jednorázovku, celkem dlouhou, už dokonce je i u bety, ale ta taky nemá čas, stejně jako já a asi všichni co navštěvují posvátné školní zdi, takže to ještě není opraveno. Budu doufat, že to bude co nejdříve.

Taky sem dneska napsala jednu kapitolu Osudu- nemožné co? XD Ale je to jenom na papíře... no dobřé, psala sem to přes literaturu, ale to mám číst o indiánech? I když ty jejich zkoušky dospělosti byli celkem drsné-Brrr. No to je jedno, každopádně to plánuju co nejdřív přepsat a poslat, ale kdy se to tu objeví netuším O_o

Ještě plánuju co nejdříve dopsat cyklus kočičku a začít nový. Sem z něj nemálo nadšená, no z toho nápadu. Nebudu tu nic vykládat, jen řeknu, že to pude na žánr Gender Bender-Změna pohlaví =) 

Takže všem školáčkům přeju hodně štěstí-Přejte mi taky, jo? Budu potřebovat!! XD Doufám, že ste měli pěkný začátek roku a přeju taky, abyste se z těch strašných ústavů nezbláznili, mě to teda hrozí!  Takže gomen, pokusím se co nejdříve zase začít psát, musím počkat, až se to všechno uklidní =)

Vaše Rin-chan *-*

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář