Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pátek 1/2

11. 8. 2011

 Probudil jsem se uprostřed noci. Hodiny na budíku ukazovaly 00:36. Podíval jsem se na postel. Sasuke klidně ležel. To já se převaloval na tvrdé zemi a nemohl znovu usnout. 1154134191_sexypiccyofnaru-kun.jpg

Stoupl jsem si a přišel k té spící postavě. Nebyl přikrytý, deku měl až u nohou. Zůstal jsem nad ním stát a pozoroval, jak klidně oddychuje. Vůbec mě nenapadlo, co vlastně dělám, když jsem se rozhodl tady přespat. Vždyť já ani nemůžu být poblíž něj, natož s ním spát v jednom pokoji!

Vypadal spokojeně. Potom se ze spaní slabounce usmál. Musel jsem se usmát s ním, byl jako nějaký andílek. Natáhl jsem se pro jeho deku a přikryl ho. Nechal jsem svůj obličej nad tím jeho. Když spí,je ještě hezčí! Aniž bych si to uvědomil,  začal jsem se k němu přibližovat. Zastavil jsem se těsně u jeho rtů.

Pevně jsem zavřel oči. Co to děláš!? Nech toho!

Ucítil jsem pod sebou nepatrný pohyb. Otevřel jsem oči a v ten moment zrudl jako rajče. Díval jsem se do Sasukeho černých hloubek. Nevypadal šokovaně ani ne moc překvapeně, spíš to vypadalo, že čeká, co udělám. Odskočil jsem od něho.

„Ne, není to… neudělal jsem to!“ snažil jsem se všemožně ospravedlnit. Sasuke se posadil a chytil za hlavu. Pak se na mě podíval a vstal. Šel za mnou. Bál jsem se že mi chce něco udělat, přece jenom není nic příjemného nechat se probudit polibkem od jiného kluka – i když jsem to vlastně nedotáhl do konce.

„Promiň,nevím, co mě to popadlo…“ začal jsem ustupovat. Zastavila mě až zeď, podrazačka jedna! Přišel těsně ke mně, skoro jsme se dotýkali. Nevěděl jsem, co chce udělat, plně jsem si to uvědomil až když mě chytil za bradu a políbil.

___this_is_not_yaoi____by_orpheelin.jpg


Nebyl jsem schopný se pohnout. Bylo to způsobené šokem, ale nevím, jestli to způsobil šok z nečekaného polibku od spolužáka, nebo šok z toho, že se ve mně všechno neobrátilo odporem -  spíš zachvělo štěstím. Nepolíbil mě doslova, jenom se o mě otřel rty, ale i to stačilo k té malé explozi uvnitř mě. Odstoupil ode mě. Jaké zklamání.

„Promiň, to…to asi ta horečka, už…už se to nestane,“ řekl a vypotácel se z pokoje.

Sesunul jsem se k zemi. Co se to stalo? Přejel jsem si konečky prstů po rtech. Pořád jsem na nich cítil ty Sasukeho. Mě…mě se to líbilo?! Schoval jsem si tvář do dlaní.

Takhle jsem seděl další hodinu a Sasuke pořád nikde. Začínal jsem mít obavy, že tam zase někde zkolaboval. Popadl jsem svoje už suché tričko, hodil ho na sebe a vyšel z pokoje. Moc jsem se tu ještě nevyznal, ale tak trochu jsem tušil, kde je kuchyň.

Byl tam. Seděl se založenýma rukama u baru a zakloněnou hlavou. Nevypadalo to, že si vůbec všiml mojí přítomnosti.

„Sasuke...?“ zkusil jsem opatrně. Trošku sebou trhl. Nevěděl jsem co mám říct dál. „No...“ Sledoval mě. „Prosím tě, řekni už něco, nebo mi drbne!“ poprosil jsem ho.

Tomu se lehce zasmál. „Co třeba?“

„Nevím,cokoliv...“

„Tak už si pojď lehnout, nebo ráno nevstaneš.“ Zvedl se ze židle.

„Už je ráno. A vstávalo se mi hrozně jako vždycky.“ Navíc to spaní na zemi...no prostě super!

„To mě se dnes vstávalo hezky...“ konstatoval a vyšel po schodech.

Zarazil jsem se. Co to říká?

V pokoji si lehl na postel, přikryl se a otočil. Já byl jako na trní, nevydržel jsem ani v klidu ležet, pořád jsem se převaloval tam a zpátky. Nakonec jsem se posadil.

„Ottany! Záda, břicho, bok. Vyber si už!“ zavrčel Sasuke.

„Promiň, nemůžu usnout,“protáhl jsem se.

„Říkal jsem ti, že nemáš spát na zemi. Měl by ses prospat, dneska ses mi zdál unavený.“

„Zato můžeš ty,“ vypustil jsem bezmyšlenkovitě z pusy a v ten moment jsem cítil, jak rudnu. Ještěže je tma...

Ale on to tak nenechal. „Cože?“ Posadil se taky. Pokoj osvětlovalo světlo měsíce z velkého okna, takže na mě viděl. Nemohl sice vidět, že se červenám, přesto jsem od něho odvrátil hlavu.

 „Ale nic, to je jedno,“ zasmál jsem se příšerně falešně a poškrábal se na hlavě.

„Víš, že se takhle škrábeš ve vlasech vždycky, když jsi nervózní?“

„To přece vůbec není pravda...“ Už sem začínal být hodně nervózní.

„Vůbec neumíš lhát,“ zasmál se. Nezní ten smích nějak blíž? Zvedl jsem hlavu. Mířil ke mně. Začalo mi bušit srdce. Dřepl si vedle mě a usmál se. Nejistě jsem si ho prohlížel, jeho perfektní obličej... Pod jeho pohledem jsem rudl víc a víc. Přejel mi konečky prstů po tvářích.

„Sluší ti, když se červenáš...“ zkonstatoval a pomaličku se ke mně začal nahýbat. Instinktivně jsem uhnul dozadu. To ho ale neodradilo.

„Ten polibek nebyl z horečky, co?“ odvážil jsem se promluvit.

Usmál se. „Chtěl jsem ho. Tys mi ho nabídl, tak jsem si pro něho přišel, jenže jsem si vůbec neuvědomil, co dělám, až potom...“ přiblížil svoje rty zase trošičku blíž. „Já se totiž v tvojí přítomnosti moc nekontroluju, nutíš mě dělat divné věci... Ostatně jako teď.“

„Já tebe? To ty mě přivádíš k šílenství,už s tebou nemůžu být ani v jedné místnosti–!“ Sakra! Zase mluvím bez přemýšlení!

„Tak vidím, že jsme na tom podobně.“ Už byl jen pár milimetrů ode mě. „Líbil se ti? Připadalo mi, že jo, ale taky to mohl být jen prvotní šok,“ zasmál se tiše.

Zrudl jsem ještě víc. Vybavil se mi Sasukeho polibek.

„Líbil, že?"

„Nevím, překvapil jsi mě...“ těkal jsem pohledem po pokoji.


„Mám ti to připomenout?" Nevěděl jsem,

images--9-.jpg

 co odpovědět. Když řeknu, že ne, budu toho litovat. Když

 řeknu ano, moc mu to usnadním...

„Mlčení beru jako souhlas," řekl Sasuke a tím vyřešil moje dilema. Přitáhl si mě k sobě a políbil. V tu chvíli ze mě všechno opadlo. Všechna úzkost, všechna starost a vztek. Sasukeho rty na mě zapůsobily jako spínač. Nemohl bych ani pojmenovat, co všechno jsem cítil. Sotva jsem ovládal svoje ruce, které ze Sasukeho sundávaly oblečení. Moje tělo bylo o tři kroky napřed než mysl. Z každého mého pohybu se dala vyčíst netrpělivost a touha. Sasuke mi sotva stačil. Asi nečekal, že to půjde takhle rychle. Ale nemohl popřít, že je rád.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Naniii TT-TT

Ilay, 14. 8. 2011 20:18

Jak to, že nepíšeš YAOI *zklamaná tak moc, že už to víc nejde* A já jsem se tak strašně těšilaa...xD Takovej podraz, jak jsi jen mohla, ale to mě neodradí od těšení se na další díl
A já napsat nějaký YAOI to ne já to vůbec neumím...xDD

Awesome, nebo jak se to píše...xD

Ilay^^, 11. 8. 2011 22:01

To bylo dokonale mimochodem, děkuji že jsi to tam napsala nuhu ...xD hned se cítím líp :D
Bylo to naprosto dokonale ale strašně jsi mě naštavalaaa TT-TT jak jen jsi to mohla takhle useknout, prostě navnadíš mě a potom to tak škaredě usekneeš TT-TT to se Yaoistkám nedělá :D bylo to dokonale a já se nemůžu dočkat dalšího díluu.xD

Re: Awesome, nebo jak se to píše...xD

Rin, 11. 8. 2011 22:24

No sem hrózně ráda, ráda, že se ti to líbilo, děkujů ^.^Ale asi tě zklamu... já bohužel yaoi nepíšu, aspoň zatím =D Takže se když tak můžeme někdy domluvit a mohla bys mi nějaké někam napsat, protože tobě to de úžasně =)